Informace o nás

    V roce 2001 vznikl oddíl Sadské vosy pod hlavičkou BK Sadská. Po dvou letech se oba subjekty dohodly na ukončení spolupráce a tým od té doby startuje jako ŠBK Sadská.

    Za dobu své existence získaly starší "Vosy" opakovaně titul přeborníka kraje, postoupily do ligy mladších a starších žákyň, kde se probojovaly do finálové skupiny mezi 8 nejlepších týmů v republice. Dál pokračovaly i v dorostenecké lize, kde obsazovaly přední místa tabulek.

    Vzhledem k nedostatku sportovních ploch ke trénování nebylo možné kompaktně navazovat na předchozí týmy.  Až po pěti letech se objevují na scéně následovnice Vos - "Vosičky". Byly stejně úspěšné a dravé jako jejich starší spouhráčky. V prvním roce soutěže sie umístily nejlépe ze svých vrstevnic, v dalších letech suverénně vyhrály KP a postoupily do ligy. Dále se svými výsledky kvalifikovaly na MČR, kde získaly stříbrné medajle! Po rozdělení tohoto týmu část 97 i 98 uspěla a hrála žákovské extraligy. Další úspěchy získaly žákyně  roč.2005, které získaly opakovaně stříbro na MČR v letech 2016 a 2017.

V současné době máme týmy ženy KP, U19 NRG, U14 liga,U13, U12,U11 KP, U10 Šmoulinka. Otevíráme další přípravky chlapců i dívek.

 

Vyhledávání

Sponzoři týmu : Středočeský kraj, město Sadská, Parker Hannifin, Stavexa, Readytrans

Vytvořeno službou Webnode