Vosy - turnaj na Aritmě

03.10.2010 19:18

Těsně před začátkem sezóny jsme si vybrali pro rozehrání  ligově obsazený turnaj na Aritmě.A že bylo potřeba se rozehrát se ukázalo hned v prvním zápase.

Příbor je mnohaletý účastník ligy a ve svém středu má skvěle střílející trojkařky. Nám se naopak nedařilo vůbec nic. Slovy Jakuba Bažanta "někdo nám dal ne koš poklici". Snažení o každý bod bylo až zoufalé a pžestože jsme dělali maximum pro lepší výsledek, podlehli jsme Příboru o 6 bodů 55:49.

Aritma Praha nám není známá, protože hraje českou skupinu ligy. Porazila Příbor o 4 body, což byl signál, že se nejedná o žádné "nazdárky". Celý zápas to také ukazoval. Na naší straně opět dřina a dřina. Koše na několikátý pokus nebyly výjimkou. Přesto měl zápas pro nás šťastnější konec po výhře 79:77.

Posledním soupeřem byly finalistky české skupiny ligy Sokol D.Počernice. Ty porazily Příbor a  Aritmu, což znamenalo, že pokud vyhrajeme, budeme první, když prohrajeme, tak poslední. Tentokrát holky na nic nečekaly, opřely se do soupeře nevídaným výkonem a po 1. čtvrtině a našem vedení 37:13 bylo vlastně po zápase. Dál jsme hrály naši hru, chytily se střelkyně a konečné skóre 98:51 hovoří o naší herní pohodě.

Turnaj na Aritmě byl skvělý i postránce rozhodčích pořadatelé nic nepodcenili a tak už jen nezbývá než navázat na výkon za týden proti UP a Kroměříži.

Zpět

Vyhledávání

Sponzoři týmu : Středočeský kraj, město Sadská, Parker Hannifin, Stavexa, Readytrans