Víkend 25.-26.11.

28.11.2017 10:21

Víkend nabitý zápasy začal na Pastelce. Tam jsme s U13 sehráli další utkání, do kterého jsme zapojili i hráčky 2006-2007. V zápase, kdy jsme soupeřky trochu podcenili, jsme mnohdy ostřelovali koš bez úspěchu a dali tak soupeřkám možnost lepšího výsledku. Ve 2.zápase jsme po dohodě rozdělili hráčky na mladší a starší a tam nám hlavně malé vosy dělaly radost. V obou utkáních jsme vyhráli 58:23 a 62:17.

Odpoledne jsme spěchali na U11 do Sadské. Na zápas se Slaným jsme pozvali i hráčky 2008-9. Průběh zápasu měl jasný vývoj. Po první čtvrtině jsme vedli 30:3 a dál náskok navyšovali až na konečných 100:16. Stejný průběh měl i druhý zápas, hraný na kratší čas. Tam se zapojilo dokonce 7 hráček 2008-9, které nastoupily ve 2. a 4.čtvrtině. Zápas skončil i tak výhrou 68:13.

Dorostenky přivítaly neporažený Děčín a sehrály s ním velmi vyrovnanou partii.V poločase jsme vedli o 8 bodů, ale protože jsme zápas hráli pouze v 5 hráčkách, postupně odcházely síly a nakonec z toho byla prohra o 11 bodů. Škoda, že ty hráčky, které nás prosily, ať tuto sezónu určitě přihlásíme, mají teď stále nějaké obtíže, pro které se zápasů ani tréninků neúčastní. Před těmi, které hrály v sobotu a táhnou družstvo dál, nelze než smeknout. V neděli byla absence sil vdět, ale přesto jsme dokázali porazit Ústí 82:56.

Ženy také v oslabené sestavě přehrály Brandýs C 35:84.