U19 dramaticky, U13 v pohodě

03.10.2016 13:27

V domácím utkání se představily také dorostenky, které hned na úvod připravily divákům napínavou podívanou. S týmem Tiggers, který je složen z vysokých a starších hráček a navíc po celé utkání praktikoval nehezkou, ale účinnou zónovou obranu, prohrávaly ve 3/4 již o 15 bodů. Pak se ale nadechly k mohutnému útoku na výhru a jejich snažení bylo korunováno úspěchem. Díky obrovskému nasazení a chui po vítězství urvaly nakonec zápas  výhrou 75:70. Druhý den si poradily s týmem Nusle B a odešly s celkem vysokou výhrou, která ale průběhu utkání neodpovídala. (101:55)

U13 zahájily KP v Benešově. Ani tam neměly velké potíže, bohužel hladký průběh utkání narušovaly sporné výroky rozhodčích i nepřesná práce stolku, kdy zápis vůbec neodpovídá skutečnosti. Ve 2.utkání nám např. bodovala hráčka, která se zranila v prvním a pak již nenastoupila, nebo hráčky, které hrály v jiných čtvrtinách, jelikož jsme střídali podle pravidel a tak jen těžko mohly některé hráčky bodovat ve všech čtvrtinách. Jiným tam naopak body chybí. To však na výsledcích nbic nemění.

Benešov - Sadská 22:117, 20:112