U11 vítězně i s nemocemi

24.01.2016 12:02

U našich minižaček pokračuje početní mizérie, způsobená zraněním a nemocemi. V utkání s Pastelkou jsme se museli obejít bez Viki, Naty i Veli, chyběla Maruška s Aničkou, naopak se vrátila Nataša, hrající s velkou chutí. Bylo proto nutné doplnit tým mladšími hráčkami. Bohužel v poslední době nejlépe hrající nám (jak jinak) onemocněly, nahradily je však dobře hrající Kája Burešová, Nikča, Vali i další dvě poprvé nominované..

Trochu těžkopádně jsme se rozjížděli, spojení malých a větších úplně nefungovalo, ale postupně se hra srovnala a my byli na hřišti dominujícím týmem. Mladší holky se neztratily, dohromady zatížily konto soupeře 22 body a zapsaly si výraznou minutáž. Potěšily naopak starší, které obzvlášť ve 2. a 4. části připravovaly malým jasné pozice i z míst, kde mohly samy pohodlně skórovat. Krásné bylo i sledovat, jak je na hřišti podporují a povzbuzují.

61.5%

Ve druhém zápase jsme se domluvili s trenérem soupeřek, že již nebudeme míchat mladší a starší hráčky a dáme jim odděleně k dispozici celé čtvrtiny. Naše malé se chytily příležitosti předvést, co umí a první čtvrtinu vyhrály 21:2! Třetí část dokonce 24:2. K tomu přidaly zlepšený kolektivní výkon i starší holky a výsledek byl opět jasný.

54. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G - Basket Pastelka MB U11G 109:8

soutěž: Oblasti, ročník 2015/16, Nejmladší minižákyně U11G B

datum: 23.01.2016, 11:00:00