KP 96

02.05.2010 18:37

Poslední víkend KP 96 měl v přímém souboji rozhodnout o vítězi v kategorii ml.žaček. Pokud by domácí hráčky vyhrály o 9 bodů, staly by se vítězkami. Musely by ovšem předtím porazit Folimanku B.

První krok zvládly Vosičky dobře, i když to nebyl ten hladký a pohodový výkon, na jaký jsme zvyklí. Přesto se vítězství počítalo a všichni v hale čekali na rozhodující utkání. Podle našich předpokladů s námi Brandýs odmítl běhat, stáhl se do zóny a v tomto pojetí antibasketbalu vytrval až do závěrečného hvizdu. Nutno říct, že zóna mu přinesla kýžený výsledek a tím i 1. místo v KP. Proti daleko robustnějším a vyšším hráčkám jsme se neuměli do zatažené obrany prosadit a kupili chyby. Největší jsme vyprodukovali v poslední čtvrtině, kdy jsme nepochopitelně neuměli přehrát pres, který běžně praktikujeme a umíme si s ním poradit. Opory družstva byly nervózní, neprosadily se ani v samostatných nájezdech, naopak hrály často alibisticky, jakoby nechtěly převzít odpovědnost za dosažené body. Naopak velmi příjemně překvapil skvělý výkon Verči K., která poprvé ukázala, co skutečně umí v obraně i útoku. Výborné chvíle měla na hřišti také Eva, ostatní bohužel za svým standardem pokulhávaly.

Ovšem do KP 96 jsme vstupovali s představou, že budeme dostávat samé výprasky a opak byl pravdou. Sehráli jsme mnoho velmi kvalitních utkání a kromě Kladna jsme dokázali všechny soupeře porazit. V tom je velké pozitivum účinkování holek V 96. Poslední smolný zápas na tomto faktu nic nezmění a krásné zápasy z minulých kol nesmaže. Byli jsme důstojným soupeřem všem starším týmům a pro naši přípravu byla tato kategorie velmi cenná.

Doufejme, že za týden v Litoměřicích budeme již odpočinutí a zase ukážeme správné Vosí rojení.

Zpět

Vyhledávání

Sponzoři týmu : Středočeský kraj, město Sadská, Parker Hannifin, Stavexa, Readytrans