KP 96

16.04.2010 09:44

Dva skvělé zápasy odehrály Vosičky ve starší kategorii. Oba zápasy měly stejného jmenovatele - úžasný první poločas. Bezchybná obrana, útoky, dotažené do úspěšného konce i precizní a rychlý přechod kupředu, to byly hlavní důvody vedení o poločase nad oběma soupeři. Nadšení z výkonu bylo po pauze ovšem vždy zchlazeno sprškou nepřesností, nesmyslných ztrát a alibistických odevzdání míče, většinou soupeři. Ten se při našich chybách chytil, vrátil se několika rychlými protiútoky do hry a tak jsme ztratili nadějně se vyvíjející zápasy zápasy pouze vlastní vinou.

Pozitivem byla bojovnost až do samého konce, výkon téměř všech hráček, které ač občas chybovaly, bojovaly do samého konce o každý míč. Do bývalé obranářské formy se vrátila Verča, která až začne i útočit, stane se opravdu skvělou hráčkou. Nezklamaly ani další - Eliška, Kikina, Bára, Katka,Lenka,Edita,Tereza, Verdela ( ta se musí ale občas rozběhnout přímočaře ke koši a ubrat na přemýšlení...:)

V každém případě byly oba zápasy basketbalově velmi pohledné a doufejme, že minimální rozdíl ve skóre proměníme příště ve výhru.

Zpět

Vyhledávání

Sponzoři týmu : Středočeský kraj, město Sadská, Parker Hannifin, Stavexa, Readytrans