KP 96 Brandýs - Sadská 52:37, Sadská - BA Sparta 36:28

16.03.2010 12:41

 

Další kolo starší soutěže nás dovedlo do Brandýsa, kde jsme se turnajově střetli s domácími a se Spartou. I když jsme první zápas začali dobře, nelekli jsme se vyšších a robustnějších hráček,postupně  jsme však začali kupti spoustu chyb, které nás nakonec stály lepší výsledek. Některé hráčky jakoby se nemohly probudit, jiné jakoby to předem vzdaly. Co je platné, že na tréninku je někdo jasně nejlepší, převyšuje ostatní technicky i herně, když není schopen totéž předvést v zápase. Uvidíme, jak bude zápas vypadat na domácí palubovce, snad tento blok překonáme.

BA Sparta přijela tentokrát posílena o ligové hráčky, z nichž největší potíže nám dělala obrana Veselkové. I tak jsme si vytvořili v poločase malý náskok, který nám stačil, i když nám ve druhé části jasně odcházely síly. Soustředění se na fyzické kondici určitě podepsalo a bude zajímavé porovnat, jak bude vzájemné utkání vypadat, když budeme v plné síle. 

Nejlepšími hráčkami obou utkání byly bezesporu Eliška a Katka M., které se popraly s výškovou i váhovou převahou soupeřek a za svůj výkon zaslouží jen pochvalu.

Zpět

Vyhledávání

Sponzoři týmu : Středočeský kraj, město Sadská, Parker Hannifin, Stavexa, Readytrans