Dvojička se Spartou

19.01.2011 15:08

 Žákyně 97  po svátcích přivítaly Spartu Praha v přímém souboji o postupové 3.místo v tabulce. Výhra by nám dávala velkou naději na účast v boji o kvalifikaci na MČR.

            Zápas měl po celou dobu krásnou atmosféru, o kterou se postaralo zcela naplněné hlediště. Fanoušci obou týmů povzbuzovali jako o život a hnali dívky v červeném i žlutém za skvělým výkonem. Nám se v závěru bohužel vyfaulovaly 2 hráčky a na ostatních se projevila nerozehranost vzhledem k neúčasti v Dánsku. Na rozdíl od nás Sparta trénovala kompaktně celé svátky a tak jsme na její straně neviděli ukopnuté míče či zbytečné ztráty. To nás stálo výhru po výsledku 71:73. 

            Vzhledem k tomu, že se jednalo o dvojičku, v neděli jsme se rozjeli k odvetě na Spartu. Ta však řešila vnitřní personální otázky, do kterých byly vtaženy i hráčky, které se ve snaze vyjádřit svůj názor v neděli nedostavily k utkání a darovaly nám tak výhru 20:0. Pro nás z herního hlediska bohužel. Tolik zápasů se soupeři, kteří hrají basketbal bez zóny a snahy spíše bořit než tvořit, nemáme. Po polovině soutěže jsme tedy na 3.místě a čeká nás nejdříve venku Prosek s Aritmou a domácí utkání se Slovankou (5.2.) a USK Praha (6.2.) 

 

Zpět

Vyhledávání

Sponzoři týmu : Středočeský kraj, město Sadská, Parker Hannifin, Stavexa, Readytrans