Rozpačitý víkend

10.10.2010 17:52

První ligový víkend přinesl rozpačité výsledky i výkony. V prvním utkání s UP jsme se chvíli hledali, pak začali hrát svou hru a vedli o 9 bodů. Vypadalo to, že na rozdíl od jiných utkání bude mít toto klidnější průběh. Opak byl ale pravdou. Náskok jsme si nechali utéct a pak se snahou dohnat ho co nejrychleji jsme začali kupit chyby a nepřesnosti. Nakonec jsme byli vděčni za hubené vítězství o 5 bodů.

Kroměříž byla pro nás velkou neznámou, a tak jsme se na počátku trochu hledali. Vycházeli nám však nacvičené akce a byl k vidění oboustranně hezký basketbal. Pak však soupeř stáhl obranu do zóny 2-3 a z basketbalu se stalo dobývání území. Další průběh byl již nehezkou ukázkou toho, jak chce jeden "betonovat" a druhému se nedaří vůbec nic. Ve snaze rozhodnout utkání jsme stříleli za 3 body, doskok měli nulový a tak se soupeřkám taktika vydařila na výbornou. Bohužel jim k tomu pomohly mdlé výkony některých domácích hráček a snaha dalších zvrátit průběh individuálně.

Bohužel byl tým oslaben i díky chybě trenérky, která byla upozorněna až před prvním zápasem na fakt, že dvě hráčky mají propadlé licence. I toto se jistě na výkonu týmu podepsalo. Pozitivním faktem byl výkon nové posily Anny Friedelové, která přes handicap prodělaného zranění podala velmi dobrý výkon.

Sadská - UP Olomouc 62:57,

Sadská - Kroměříž      64:75

Zpět

Vyhledávání

Sponzoři týmu : Středočeský kraj, město Sadská, Parker Hannifin, Stavexa, Readytrans