Benešov - Sadská 28:122, Strakonice - Sadská 68:47

30.11.2010 14:23

Dva zcela rozdílné soupeře jsme potkali o tomto víkendu. Zatímco Benešov je nám dobře známý, Strakonice jsme ještě neměli příležitost potkat.

V Benešově se po výměně trenérů začal produkovat zcela jiný basketbal. Tým, který loni bojoval po celý zápas, běhal i za nepříznivého stavu do tvrdé osobní obrany, vynikal agresivitou a hrou 1 na 1, najednou jakoby ztratil svůj lesk. Bojovnost je ta tam, obrana spočívá pouze v návratu "do bedny" a o nějaké hře proti obraně se nedá vůbec mluvit. Výsledkem této změny byl nakonec stav, na který jsme při naší marodce tří hráček základního kádru předem ani ve snu nepomysleli. Obě pětky si s chutí zastřílely,potěšující výkon byl vidět u Terky 24, která se snažila uplatnit pod košem a Báry 18, která hraje o 2 kategorie výš a vůbec se neztrácí. Svůj nejlepší zápas v lize sehrála Bára4, konečně uplatňující svou rychlost a střelbu a Katka 12. Ta se stala i nejlepším střelcem týmu.

Do Strakonic jsme vyrazili brzy ráno i s početným diváckým zázemím. V 1/4 jsme se po chvíli oklepali a sehráli se soupeřem vyrovnanou část. Bohužel právě ve 2/4, kdy nehrála opora domácích J.R. jsme nepodali takový výkon, který bychom očekávali. Ustrašený přechod dopředu, bojácná střelba, špatný doskok. To vše bylo příčinou prohry o 10 bodů a základem celkového výsledku. V další části jsme se trochu oklepali, bohužel Bára J., která je mladší minižákyně, podávala místy bojovnější a odhodlanější výkony než některé starší spoluhráčky. Škoda chyb v závěru, výsledek mohl být daleko příznivější.

V nejlepším světle se ukázala Edita, která zvládla 30 minut utkání a předvedla, jaký potenciál v ní třímá.

 

 

Zpět

Vyhledávání

Sponzoři týmu : Středočeský kraj, město Sadská, Parker Hannifin, Stavexa, Readytrans